Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze Niedziela, Czerwiec 28, 2026
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Spotkanie Utapau CXIII
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
Aktualnie online
· Anonimowi: 62

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
Lord W00:31:11
Thingol02:18:37
Exile 1 dzień
Damian 1 dzień
ivered 1 dzień
Milka35 tygodnie/dni
Thorin35 tygodnie/dni
Vinga35 tygodnie/dni
Chebeat59 tygodnie/dni
Aero85 tygodnie/dni
Ankieta
Kiedy kolejne spotkanie Utapau?







Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Lord W 31 marzec 2014 22:52
Zrobiłem ankietę, choć mam wrażenie, że pytanie nie jest chyba do końca dobrze zadane, no ale jak prosiłem innych to cisza. Myślę też, że nie wszyscy zdają sobie jakie jakie będą konsekwencje.
Thorin 31 marzec 2014 21:43
Thingol Ty zdjęcia wrzuć może lepiej a nie będziesz nie wchodził na stronę
Lord W 31 marzec 2014 20:56
Swoją drogą to Ivered mógłby odblokować intuicję, a Thingol wisielca Wink
Lord W 31 marzec 2014 20:54
Panuje pełna wolnośc. Kto chce to wchodzi. Ja i tak o stronę będę dbał ... problem w tym, że nie zawsze mam czas. Stroną powinnna działąc bo nigdy nie wiadomo jak ktoś z sentymentu lub z ciekawości po
Thingol 30 marzec 2014 22:49
O, to chyba przestanę odwiedzać stronę Grin
Lord W 30 marzec 2014 22:38
Takie życie. Nie wszyscy muszą tu wchodzić , byleby aktywnie uczestniczyli w spotkaniach. To jest priorytet. Strona pełni role informacyjną. Jak komuś te informacje nie są potrzebne to nie wchodzi.
Milka 30 marzec 2014 21:29
No siema. Bardzo fajnie, zapewne będziesz tutaj częstszym gościem niż niektórzy członkowie ;]
Katarn 30 marzec 2014 00:54
A Katarn wita was Wink! Jako że Lord wciąga mnie w następny SkierCon, zdecydowałem, że muszę być na bieżąco.
Lord W 29 marzec 2014 20:37
Witamy Katarna! Smile
Lord W 28 marzec 2014 20:20
Nie ma. Właśnie w temacie o tym rozmawiamy, że Vinga może druknąć.
Milka 28 marzec 2014 13:30
gdzieś są te ulotki skierconowo-utapauowe? przydałyby mi się na najbliższe eventy
Lord W 27 marzec 2014 21:35
Mistrz i fajni fani. Zresztą jesteś uprzedzona. Tam są też faceci. Czyżbyś zazdrościła Selllerowi udanego towarzystwa?
Thingol 27 marzec 2014 19:25
Nie
Thorin 27 marzec 2014 18:08
hmm Thingol zapomniał o przecinku. Znając jego było to tak. O zdjęcia hmm całkiem spoko, ooooo dupeczki Smile
Thingol 27 marzec 2014 14:25
całkiem spoko dupeczki
Vinga 26 marzec 2014 23:24
Galeria Sellera = Mistrz + lachonarium Smile cacy
Lord W 26 marzec 2014 21:27
Zdjęcia Sellera już są. Wielkie dzięki. Jak zwykle jest co oglądać! Choć Yody w tym roku nie było.
Thorin 26 marzec 2014 16:38
Jakbyś Seller chciał się pochwalić wyjazdem do Poznania to jest galeria.
Lord W 25 marzec 2014 20:48
Ja bym chętnie pomęczył Sellera bo widziałem, że ma fajne foty związane z SW. W sam raz na naszą stronę. Miejmy nadzieję, że moje męczenie go nie zirytujwe.
Lord W 25 marzec 2014 20:47
Jedni męczeni starają się coś zrobić, inni tylko się irytują. Cieszę się, że męczycie mnie w sprawie familiady. Dziękować.
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

28/06/2026 18:40
Wczoraj okazało się, że inni też jeszcze pamiętają. Postaram się dzisiaj ogarnąć relację. Wink

27/06/2026 22:28
Jak już się tu na nowo dostałam to zostawiam po sobie ślad Cool cud, że pamiętam hasło

09/05/2026 13:47
Film z Ryanem Gosslingiem. Także zatrudniają dobrych aktorów. Wink

05/05/2026 16:53
A to coś oprócz Mandalorianina robią?

04/05/2026 21:12
Dzisiaj międzynarodowy dzień Gwiezdnych Wojen! Z tej okazji obejrzałem film o nadchodzących produkcjach SW Pfft

20/04/2026 23:31
Ps. Nabijam sobie posty do 5 tysięcy. Wink

20/04/2026 19:59
22 maja premiera Mando Boba Fett i Grogu. Yoda

07/12/2025 12:01
To bardzo dobrze, że tylko u mnie. Pfft Pojawia się pytanie z czego to wynika. Wink

06/12/2025 20:58
tylko u Ciebie

24/11/2025 17:44
Dział "O Nas" padł i zupełnie nie wiem dlaczego. Shock Grafiki przestały się wyświetlać.

Warto zobaczyć:


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "Utapau"
HTML, PHP, coding, etc: Chebeat
Design: Chebeat & Thingol

Star Wars jest znakiem towarowym Lucasfilm, ble, ble, ble... (użyto w celach fanowskich..)


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.