|
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
11 czerwiec 2009 20:56
Jest już konto Zainteresowani wpłatą kontakt na PW
10 czerwiec 2009 19:36
To spoko
10 czerwiec 2009 16:34
pociąg masz do Łowicza bezpośrednio z skc. Ze stacji w Łowiczu zgarnę Cię Ja albo Chudy
10 czerwiec 2009 16:23
A jakieś autobusy czy pociągi tam dojadą ?
10 czerwiec 2009 08:56
spoko nie ma problemu, ale nie obiecuje narazie niczego . Dam Ci ostateczna odpowiedz ok. 17.06.2009r.
09 czerwiec 2009 19:15
A mogłabym się z Tobą zabrać jakby co ?
09 czerwiec 2009 08:19
ja bede prawdopodobnie wracal.
09 czerwiec 2009 00:56
Mogę jechać z Tobą (na rolkach ? xD) 
btw. Czy ktoś wraca do skc ?
09 czerwiec 2009 00:13
Exile. Dojazd ma być zorganizowany 
Ewentualnie możesz pojechać ze mną pociągiem/busem/rowerem.
08 czerwiec 2009 20:46
a może jakąś mapkę dojazdu ? ;p
08 czerwiec 2009 20:46
a godziny od rana do wieczora? 
08 czerwiec 2009 20:01
pod Łowiczem 
08 czerwiec 2009 19:26
Tak w ogóle to w jakich godzinach i gdzie mieszka Keyan ?! xD
08 czerwiec 2009 18:47
20 czerwca, u Keyana
08 czerwiec 2009 18:45
kiedy następne spotkaie ?
08 czerwiec 2009 13:36
Tak! I nie wstydzę się tego xD
08 czerwiec 2009 01:14
widać niektórzy wolą chłopców xD (Szychu?)
08 czerwiec 2009 00:32
<gorąco zaprzecza>
07 czerwiec 2009 22:28
jakżebym śmiał prezesie ;D
najwyżej to że moja uroda jest biedniejsza od urody Niny ;p (teraz powinniście gorąco zaprzeczać)
07 czerwiec 2009 09:34
ejże...sugerujesz coś?
|