|
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
07 lipiec 2010 21:17
do wszystkich graczy swcombine - 2 nowe loginscreeny są mojego autorstwa 
07 lipiec 2010 17:33
Wszystko jasne - data nie pochodzi z filmu, została przerobiona na potrzeby demota.
07 lipiec 2010 17:17
07 lipiec 2010 16:54
07 lipiec 2010 12:38
07 lipiec 2010 10:38
W antykwariacie jest Medstar II za 20zł. Tylko jedna kopia
07 lipiec 2010 00:21
06 lipiec 2010 23:39
Thx za wrzucenie relacji 
06 lipiec 2010 14:54
Widzę, że impreza się zbliża bo Wujtas z Iveredem urodziny mają. 
06 lipiec 2010 14:04
Jednak nie bo tam tam akcja rozgrywa się w 2015 ...czyli jednak Einstein przeniósł się dzisiaj.
06 lipiec 2010 14:00
Jasne ... to dzisiaj. 
Tylko, że nie kojarzę z którego momentu ... ale 6 czerwca to mi pasuje do 2 części.
06 lipiec 2010 13:47
06 lipiec 2010 13:46
Jeżeli na gg będę miał opis "Jestem w terenie ... nie ma mnie" tzn, że jestem tam gdzie nia ma neta na łonie natury. W wakacje moje nieobecności będą bardzo długie (nawet okres miesiąca)
06 lipiec 2010 13:45
Witam serdecznie. Przez tydzien nie było mnie w Skce i nie miałem dostępu do neta. Niebawem znów wyjeżdżam i proszę się nie dziwić, że nie zrobiłem czegoś na stronie.
04 lipiec 2010 07:15
Jak coś to niedługo nawiedzę cię Chebeat aby poradzić się opinii eksperta 
03 lipiec 2010 16:53
Hehe. Właśnie on niedawno sobie strój Nihilusa załatwił. Na razie bez maski ale to nadrobi.
03 lipiec 2010 02:18
hmm... tak patrzę, Teranis, zastanawiam się o kogo chodzi... w końcu wszedłem w bazę danych i po postach poznałem, że to Cyclord 
02 lipiec 2010 12:45
Albowiem zniknęła ostatnia przeszkoda na drodze do świetlanej przyszłości obu grup ;-)
Moc z Wami!
02 lipiec 2010 12:44
Nie mogę zedytować swojego posta, więc dopisze tutaj... Chciałbym dodać, że życze owocnej współpracy z Fantazionem.
02 lipiec 2010 10:06
Ej co znowu prze(ga)piłem? Jakas grubsza akcja była czy cuś?
|