|
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
23 luty 2010 23:40
pierwszy shout pisany z nowego PC. Hooah! 
22 luty 2010 06:57
ech Aero, już nie masz na kim żerować ;P
22 luty 2010 01:42
20 luty 2010 10:52
Nawet zarząd był wybierany zwykłą większością głosów.
20 luty 2010 10:50
Ale jak chcesz bezwzględną większość to pytanie będzie: Czy jesteście za oddzielnymi spotkaniami? Jeżeli bezwzględna większość będzie na tak to ok.
20 luty 2010 10:42
Statut mówi, że decyzje podejmuje zarząd. Członków zarządu jest 3. Większość decyduje.
20 luty 2010 04:26
siejcie siejcie. i tak nic z tego nie wyrośnie, bo marni z Was siewcy ;]
20 luty 2010 01:38
Bo jak mawia ojciec Tadeusz - trzeba siać, siać, siać!
Wreszcie zrozumiałem ukryte przesłanie tego cytatu.
20 luty 2010 00:41
Haha xD ja też byłam cichutka... więc teraz moja kolej by siać zagładę i spustoszenie!!! haha 
20 luty 2010 00:31
mroczny pachnący tampon ! xD
19 luty 2010 23:49
btw: jakie "zajechało"? ciemna strona pachnie.
19 luty 2010 23:49
do tej pory byłem bardzo cichutki. może teraz moja kolej?
19 luty 2010 23:27
Zajechało mi tu Ciemną Stroną Mocy xD
19 luty 2010 23:19
Ja Ci mogę ją sfabrykować, jeśli bardzo pragniesz afer 
19 luty 2010 22:25
będziemy musieli poszukać nowej afery, jeśli ta ucichnie.
19 luty 2010 22:18
Komu psuje sens przychodzenia temu psuje... jak już wcześniej mówiłam na forum lepszy mały hałas niż nuda jak bywało kiedyś
19 luty 2010 22:16
e demokratycznie!
19 luty 2010 22:16
jak na moj rozum oddanie glosu nie oznacza wstrzymania sie od glosu. a statut nie precyzuje jak glosowac wiec z pkt 20 rozdzialu IV statutu zakladam ze Lord podjal taka decyzje prawomocnie. chociaz ni
19 luty 2010 21:59
Nie. Zresztą nie będziemy brali bezwzględnej większości głosów a względną. Obojętność jest równoznaczna z wstrzymaniem się od głosu.
19 luty 2010 21:58
zamiast laczyc to wszystko. ja wiem ze niektorym jest tak wygodniej, ale niektorym psuje to sens przychodzenia wogole (hałas itp). ja bym nie przedkladal nad to lenistwa kilku osob.
|