Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze Niedziela, Czerwiec 28, 2026
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
· Spotkanie Utapau CX
Aktualnie online
· Anonimowi: 60

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
Lord W00:24:41
Thingol00:41:03
Exile21:04:30
Damian 1 dzień
ivered 1 dzień
Milka35 tygodnie/dni
Thorin35 tygodnie/dni
Vinga35 tygodnie/dni
Chebeat59 tygodnie/dni
Aero85 tygodnie/dni
Ankieta
Czy po ustaniu pandemii miałbyś ochotę na spotkanie członków SSFGW Utapau?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
ivered 19 luty 2010 21:56
powinno sie brac przy liczeniu wiekszosci bezwzglednej.... a na ludzie z F moga wbic na spotkania U jak chca i vice versa (tak mysle). nie prosciej tak zrobic?
Lord W 19 luty 2010 21:48
Akurat nie mówie o tej ankiecie..np Hannah Montana itp. Czyli tak naprawdę obojętnych się nie powinno brać pod uwagę...bo im wszystko jedno.
Tampi 19 luty 2010 21:40
ale przecież niektórym obecność Fantazjonu nie przeszkadza, ale również nie będą płakać, jeśli spotkania nie będą się odbywały razem. Nie musi to oznaczać, że ktoś zaznaczył ankietę "na odwal się
Lord W 19 luty 2010 21:01
Przez wgląd do ankiet wiadomo kto podchodzi do sprawy poważne, komu zawsze i wszędzie zwisa. Po ankiecie wyciągnie się bardzo odpowiednie wnioski... głosowanie rzeczywiste będzie raczej podobne do teg
Exile 19 luty 2010 18:42
Też tak uważam
ivered 19 luty 2010 18:41
no chyba ze zarzad utnie stanowczo sprawe. a na to sie nie zanosi...
ivered 19 luty 2010 18:41
tak czy owak - wg mojej intepretacji nalezy zrobic formalne glosowanie czlonkow. inaczej to nie ma rady tego zakonczyc w zaden rozsadny sposob.
Thingol 19 luty 2010 18:40
tylko dla admina jest ten wgląd. A nie można podjąć jasno i klarownie konkretnej decyzji?
Chebeat 19 luty 2010 18:39
jeszcze nie
Exile 19 luty 2010 18:38
Czyli to nie jest jednak ostateczne głosowanie? Pfft
Chebeat 19 luty 2010 18:35
e tam. ankieta ma tylko sprawdzić, jaka jest opinia osób zarejestrowanych na stronie
ivered 19 luty 2010 18:32
brzmi jak grozba Grin
Chebeat 19 luty 2010 18:29
pamiętajcie jednak, że jest możliwość zobaczenia, kto jak głosował
Algernon 19 luty 2010 18:22
Jak przedmówcy jestem zdziwiony liczbą głosów na "nie" i "jest mi to obojętnie" bo za tym w temacie argumentował tylko Ivered.
ivered 19 luty 2010 18:15
I Thingol ma racje - moja opinia moze byc istotna badz nie (zalezy od uznania) ale nie moge miec takich praw jak formalni czlonkowie - bo nim nie jestem Smile Trzeba to stanowczo rozroznic!
Exile 19 luty 2010 17:52
Według mnie głosowanie powinno być przeprowadzone na spotkaniu, by było przynajmniej wiadomo kto bierze w nim udział.
Thingol 19 luty 2010 17:45
Czyli dobrze rozumiem, że można olewać obowiązki członkowskie, nie płacić składek, nie być członkiem stow., a i tak będzie się miało udział w procesach decyzyjnych??
Chebeat 19 luty 2010 17:33
gwoli wyjaśnienia. osoby zarejestrowane na stronie mają prawo głosu. Ivered wyszedł z propozycją, mimo, że nie jest członkiem stow. dlatego dla mnie ważna jest każda opinia.
ivered 19 luty 2010 17:14
na przykład ja Smile @syn - czyli ludzie decyduja a prezes tylko przyklepuje - czyli demokracja
Thingol 19 luty 2010 17:01
a bierzecie pod uwagę, że w ankiecie głosują użytkownicy, których głos nie jest ważny??
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

28/06/2026 18:40
Wczoraj okazało się, ze inni też jeszcze pamiętają. Postaram się dzisiaj ogarnąć relację. Wink

27/06/2026 22:28
Jak już się tu na nowo dostałam to zostawiam po sobie ślad Cool cud, że pamiętam hasło

09/05/2026 13:47
Film z Ryanem Gosslingiem. Także zatrudniają dobrych aktorów. Wink

05/05/2026 16:53
A to coś oprócz Mandalorianina robią?

04/05/2026 21:12
Dzisiaj międzynarodowy dzień Gwiezdnych Wojen! Z tej okazji obejrzałem film o nadchodzących produkcjach SW Pfft

20/04/2026 23:31
Ps. Nabijam sobie posty do 5 tysięcy. Wink

20/04/2026 19:59
22 maja premiera Mando Boba Fett i Grogu. Yoda

07/12/2025 12:01
To bardzo dobrze, że tylko u mnie. Pfft Pojawia się pytanie z czego to wynika. Wink

06/12/2025 20:58
tylko u Ciebie

24/11/2025 17:44
Dział "O Nas" padł i zupełnie nie wiem dlaczego. Shock Grafiki przestały się wyświetlać.

Warto zobaczyć:


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "Utapau"
HTML, PHP, coding, etc: Chebeat
Design: Chebeat & Thingol

Star Wars jest znakiem towarowym Lucasfilm, ble, ble, ble... (użyto w celach fanowskich..)


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.